Zadanie A: „Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki
na odcinku węzeł „Lubelska” – początek obwodnicy Mińska Mazowieckiego”
odcinek I od węzła „Lubelska” (bez węzła)
do węzła „Konik” (z węzłem) o długości około 5,6 km

Podwykonawcy


Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Zakres umowy (skrótowo) Kategoria podmiotu
1 Konsorcjum Arcadis sp. z o. o.
oraz LH Engineering sp. z o. o.
Arcadis z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 22a, 02-675 Warszawa,
LH Engineering z siedzibą w Małogoszczu,
adres: ul. Warszawska 110, 28-366 Małogoszcz
Umowa o wykonanie prac projektowych Podwykonawca - Usługodawca
1.1 "POMOST" Projektowanie i Wykonawstwo Obiektów Mostowych S.C. ul. Marynarska 14, 02-674 Warszawa Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.2 MP MOSTY Sp. z o.o. ul. Dekerta 18, 30-703 Kraków Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.3 Zespół Projektowy AMD Ewa Lasoń-Piechota ul. Fryderyka Chopina 94, 43-600 Jaworzno Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.4 Daniel Maranda Pracownia Analiz Środowiskowych "Asanga" ul. Osada Ojców 38, 04-211 Warszawa Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.5 Instytut Konsultacyjno-Badawczy GEOCONTROL Sp. z o.o. ul. Balicka 56, 30-149 Kraków Opracowanie geotechniczne Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.6 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A. ul. Mazowiecka 21, 30-019 Kraków Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
1.7 G4 Geodezja Sp. z o.o. ul. Cienista 2, 31-831 Kraków Prace projektowe Dalszy Podwykonawca - Usługodawca
2 TRANSTOM Tomasz Kęska Puławy 24-100, Dobrosławów 35 Wycinka i karczowanie Podwykonawca
3 ARCHEOKOPTER Pracownia Archeologii terenowej
- Katarzyna Kmicik
Warszawa 03-916, ul. Walecznych 15A/1 Nadzór archeologiczny Podwykonawca - Usługodawca
4 V2B Poland Maciej Krajewski Katowice 40-018, ul. Józefa Sowińskiego 21 Inwentaryzacja Podwykonawca - Usługodawca
5 OPGK Sp. z o.o. Opole 45-003, ul. Rybacka 15 Obsługa geodezyjna Podwykonawca
6 ENVICOS Joanna Maślach Bojanów 37-433, ul. Szkolna 7A Nadzór przyrodniczy Podwykonawca - Usługodawca
7 Adam Stożek Services,
obecna nazwa: INVICTUS Adam Stożek
Kraków 30-363, ul.Tadeusza Szafrana nr 5D lok.46 Usługi saperskie Podwykonawca - Usługodawca
8 Laboratorium Drogowe Bogaccy
Sp. Z o.o.
Rzgów 95-030, ul. Słowicza 1 Laboratorium Podwykonawca - Usługodawca
9 P.H.U. Jawal Sp. J. Waligórka Jan i Elżbieta Morawica 26-028, ul. Działkowa 3A Dostawa Cement CEM II Podwykonawca - Dostawca
10 Transport Samochodowy Karol Wójcik 26-600 Radom, ul. Klwatecka 21 Zamiatarka Podwykonawca - Usługodawca
11 SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o. 87-800 Włocławek, ul. Komunalna 7 Organizacja ruchu Podwykonawca - Usługodawca
12 Car-Matex Sp. z o.o. 00-838 Warszawa, ul. Prosta 51 Transport Podwykonawca - Usługodawca
13 INS-ELEKTRO Olszanowski i Wspólnicy
Sp. komandytowa
Orzechowa 42/26, 21-500 Biała Podlaska Przebudowa kolizji energetycznych Podwykonawca
14 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A. 25-852 Kielce, Chorzowska 22 Dostawa prefabrykatu PP-7 Podwykonawca - Dostawca
15 Krzysztof Słowik Usługi Remontowo Budowlane Stanisława Chudoby 93a, 03-287 Warszawa Przepusty Podwykonawca
16 Kopalnia Wapienia "MORAWICA" S.A. 26-026 Morawica, Górnicza 42 Kruszywo łamane 0/31,5 Podwykonawca - Dostawca
17 Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych FABET S.A. 25-116 Kielce, Ściegiennego 270 Dostawa prefabrykatów PP-1, PZM-1, PZM-2 Podwykonawca - Dostawca
18 Alina Baran Wydobywanie żwiru i piasku Mieszka I 10, Mińsk Mazowiecki Piasek kopalniany Podwykonawca - Dostawca
19 Kopalnia Góry Łukasz Baran Świętokrzyska 79, Mińsk Mazowiecki Piasek kopalniany Podwykonawca - Dostawca
20 Ryszard Baran TRANS-KOP Mińska 102, Jakubów Piasek kopalniany Podwykonawca - Dostawca
21 KOPALNIA PIASKU Tomasz Baran Góry 3a, Jakubów Piasek kopalniany Podwykonawca - Dostawca
22 Zakład Produkcyjno Usługowy Energetyki ENMOC Sp. z o.o. ul. Moniuszki 5, 66-600 Krosno Przebudowa kolizji nN Podwykonawca
23 AQUA-SOIL Mariusz Wnuk Sosnowiecka 94, Dąbrowa Górnicza Technolog kontraktu Podwykonawca - Usługodawca
24 Eugeniusz Zalewski Zakład Instalacyjno-Budowlany Gałczyńskiego 454, 21-400 Łuków Przebudowa kolizji gazowych Podwykonawca
25 Eugeniusz Zalewski Zakład Instalacyjno-Budowlany Gałczyńskiego 454, 21-400 Łuków Przebudowa kolizji wodociągowych Podwykonawca
26 TRANS MET Chodkiewicz Lipiński Spółka Jawna Dźwigowa 7, 05-300 Mińsk Mazowiecko Dostawa piaski Podwykonawca - Dostawca
27 STRABUD Sp. z o.o. Dobrzejowice 88A, 67-231 Żukowice Roboty ziemne przy obiektach inżynierskich Podwykonawca
28 Łukasz Pawłowski - Firma Budowlana Mogilno 33-326, Mogilno 178 Obiekty WD-1, PZS-2,
WD-3, WD-4, KP
Podwykonawca
28.1 Palisander Sp. z o.o. Białystok, ul Elewatorska 11B Dostawa szalunków Dalszy Podwykonawca - Dostawca
28.2 Kołodziej Ignacy Usługi
Remontowo-Budowlane
Buczków 32-712, Buczków 66 Obiekty Dalszy Podwykonawca
29 FERSIL Sp. z o.o. Warszawa 00-844, ul. Grzybowska 87 Roboty ziemne, podbudowa z kruszywa Podwykonawca
30 „AIT” American Infrastructure
Technologies Sp. z o.o.
Laszki 37-543, Wietlin Pierwszy 41 Warstwy konstrukcyjne, wzmocnienie podłoża Podwykonawca
31 EKOTECH TRADE Sp. z o.o. Warszawa 03-982, Generała S. Skalskiego 1/U16 Trefra Podwykonawca - Dostawca
32 Zakład Usługowo Handlowy MAŁMAR Małgorzata Strus Halinów 05-074, Wielgolas Brzeziński 67 A Materiał nasypowy z dostawą Podwykonawca - Dostawca
33 Przedsiębiorstwo Robót Mostowych
MOSTY-ŁÓDŹ
Łódź 94-112, ul. Bratysłowska 52 Prefabrykaty (belki) WD-1, PZS-2, WD-3, KP Podwykonawca - Dostawca
34 SAINT GOBAIN POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 42-530, ul. Szklanych Domów 1 Dostawa rur korugowanych Zamówienie
35 CMC POLAND Sp. z o.o. Zawiercie 42-400, ul. Piłsudskiego 82 Stal zbrojeniowa Podwykonawca - Dostawca
36 CEMEX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 02-232, Łopuszańska 38D Dostawa betonu Podwykonawca - Dostawca
37 ANREAL Paulina Bobeńska Radom 26-600, ul. Gen. Franciszka Kleeberga 42 Drobne prace ogólnobudowlane Usługodawca
38 Rebeka Investment Sp. zo.o. Inowrocław 88-100, ul. Cegielnej 14 Dostawa popiołów lotnych z węgla Podwykonawca - Dostawca
39 PK TELE Sp. j. Warszawa 04-549, ul. Korkowa 135/137/176 Przebudowa kolizji teletechnicznych Podwykonawca
40 TRANS MET Chodkiewicz Lipiński Spółka Jawna Mińsk Mazowiecki 05-300, ul. Dźwigowa 7 Ramowa umowa usługi transportu Podwykonawca - Usługodawca
41 ATIP Ludwiniak Tadeusz, Wójcik Ireneusz Sp. j. Sulejówek 05-070, ul. Okuniewska 2A Dostawa paliw ciekłych Podwykonawca - Dostawca
42 Konvers Sp. z o.o. Warszawa 02-492, Plac Czerwca 1976r. Nr 7 Dostawa geotkaniny do półmateracy Podwykonawca - Dostawca
43 Car-Matex Sp. z o.o. Warszawa 00-838, ul. Prosta 51 Dostawa kruszywa Podwykonawca - Dostawca
44 Car-Matex Sp. z o.o. Warszawa 00-838, ul. Prosta 51 Umowa ramowa - rozładunek Podwykonawca - Usługodawca
45 TREE CAPITAL Sp. z o.o. Wola Głokowska 05-532 Dostawa materiału odpadowego Podwykonawca - Dostawca
46 Ryszard Baran TRANS-KOP Jakubów, Mińska 102 Usługi transportowe Podwykonawca - Usługodawca
47 POL-EURO Sp. z o.o. Brzeziny 95-060, Polik 19A Dostawa paliw ciekłych Podwykonawca - Dostawca
48 Usługi Transportowe Waldemar Tośka Pułtusk 06-100, ul. Tadeusza kościuszki 130 Ramowa umowa - najem wozideł Podwykonawca - Usługodawca
49 Agencja Ochrony Osób i Mienia Justus Sp. z o.o. 30-394 Kraków, ul. Skotnicka 230 Ochrona fizyczna Podwykonawca - Usługodawca
50 KPRM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o. 43-600 Jaworzno, ul. Chopina 96 Dostawa i montaż łożysk Podwykonawca
51 AL.-TRANS Izabela Materska 05-230 Kobyłka, ul. Bohaterów Ossowa 24A Wynajem koparki z paliwem Podwykonawca - Usługodawca
52 HESSO-OIL Sp. z o.o. 01-366 Warszawa, ul. Oświatowa 34A Dostawa oleju napędowego Podwykonawca - Dostawca